انواع جراحی زیبایی سینه

انواع جراحی زیبایی سینه

عوامل طبیعی که نیاز به جراحی زیبایی سینه را در فرد به وجود می آورد به صورت کلی: گذشت زمان،  شیردهی و ژنتیک می تواند سینه را از حالت فرم  و حجم ایده آل خارج کرده و فرد درخواست جراحی زیبایی سینه بدهد.در جراحی های زیبایی سینه دوعامل مهم تحت نظر گرفته می شود:بهبود فرم و حجم سینه. در ادامه به این موضوع می پردازیم.

جراحی زیبایی سینه در ایران

اکثر خانم های ایرانی سینه های بزرگ و افتاده دارند، بنابراین کوچک کردن و کار بر روی حجم  سینه در ایران رایج است(ماموپلاستی)افرادی که حجم پستان کوچک دارند نباید به کشیدن و بالانگه داشتن سینه اکتفا کنند، بلکه باید بر روی حجم سینه و پروتز نیز کار شود.

در جراحی های زیبایی سینه دوعامل مهم تحت نظر گرفته می شود:بهبود فرم و حجم سینه پروتز سینه توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان با همکاری فوق تخصص جراحی پلاستیک در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید  

انواع جراحی زیبایی سینه

1- کوچک کردن سینه به همراه لیفت آن : ماموپلاستی کاهشی

2-  لیفت سینه یا ماستوپکسی ( در این نوع جراحی زیبایی،  سینه کوچک نمی شود.)

اگر پوست در ناحیه سینه شل شده باشد و یا سینه دچار افتادگی باشد جراحی لیفت سینه انجام خواهد شد.

3-  بزرگ کردن سینه به دو صورت : 1- تزریق چربی (معمولا توصیه نمی شود.)  2- پروتز سینهپروتز کردن سینه

جراح باتوجه به نیاز فرد و در خواست وی روش مورد نظر را انتخاب می کند و یا  چند روش را در کنارهم به کار می برد.

برای پروتز سینه و انتخاب اندازه مورد نظر آن با پزشک مربوطه همکاری کنید. ( کوچک بودن و زیاد بزرگ بودن پروتز توصیه نمی شود،  پزشک بر اساس شکل ، آناتومی بدن و نیازهای فرد، بهترین اندازه پروتز را تعیین می کند تا کمترین عارضه را داشته باشد.)

انواع-جراحی-زیبایی-سینه

انواع-جراحی-زیبایی-سینه

پروتز سینه

در حال حاضر پروتز ها دائمی هستند و مشکلی در روند شیردهی،  بارداری، سونوگرافی ، بیوپسی، نمونه برداری خوش خیم و بدخیم و ام آر ای ایجاد نمی کنند.

نکته: سینه ای که افتادگی کم دارد در حجم و فرم بسیار ایده آل خواهد شد.

محل قرارگیری پروتز سینه

پروتز سینه معمولا در زیر بافت سینه و یا زیر قسمت عضلاتی که در ناحیه سینه است، قرار می گیرد و یا ترکیب دو روش ذکر شده (بخشی زیربافت و بخشی زیرعضلات) قرار می گیرد.

چگونه محل قرارگیری پروتز در سینه تعیین می شود؟

با توجه به معاینه پزشک ، شرایط و آناتومی بدن محل قرارگیری پروتز تعیین خواهد شد. ( پزشک در این مورد به بیمار کمک کرده تاعلاوه بر یک جراحی مطلوب،  فرد مورد نظر از ظاهر سینه پس از جراحی رضایت داشته باشد.)

معمولا چه افرادی از پروتز سینه استفاده می کنند؟

1- دختران جوانی که سینه های بسیار کوچک دارند.

در این افراد، پروتز از جنس سیلیکون طبی است (معمولا با ژل سیلیکون طبی پر شده است) و زیر سینه به اندازه 4 یا 5 سانتی متر برش داده می شود و سپس پروتز در فضای زیرعضله قرار می گیرد.

2-افرادی که در اثر گذر زمان و اتفاقات طبیعی مانند:چاق شدن، لاغر شدن و لاغری زیاد، سینه هایشان: شل،افتاده و تغیر شکل داده است.

به این افراد پروتز به همراه لیفت سینه توصیه می شود تا علاوه بر شکل دهی، حجم سینه بهبود یافته و افتادگی سینه نیز برطرف شود.

جراحی زیبایی سینه را میتوان تکرار کرد؟

خانم هایی که شیردهی شان پایان یافته و یا دیگر به غده های شیری احتیاجی ندارند، می توانند با استفاده از ترکیب جراحی ها، باتوجه به نظر پزشک ، جراحی مدرن را تجربه کرده و یک سینه دائمی و بدون افتادگی داشته باشند. ( در این روش، بافت سینه به مقدار زیاد برداشه شده و پروتز جایگزین آن خواهد شد و پوست بر روی سینه جدید سفت میشود.)

پاسخ

پنج + هفده =

Call Now Button