ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی

تزریق چربی خلاصه پیوند سلول های زنده چربی از خود فرد از ناحیه ای که چربی اضافه داریم به ناحیه ای که می خواهیم با چربی حجم بیشتری داشته باشیم. تزریق چربی دارای موارد استفاده در درمان و زیبایی می باشد . هر عضوی که دارای کاهش حجم می باشد با تزریق چربی می توان حجم بیشتری داشت . در برخی بیماری های پوستی یا آسیب های ناشی از حادثه با تزریق چربی درمان صورت می گیرد .

ماندگاری-تزریق-چربی

ماندگاری-تزریق-چربی

تزریق چربی به سینه

داشتن سینه زیبا نمادی از مونث بودن است . به همین دلیل زنها دوست دارند سینه های برجسته ای داشته باشند . اگر تزریق چربی به درستی انجام شود نتایج بسیار خوبی مشاهده می شود . در اکثر نقاط دنیا این جراحی انجام می شود . باید در نظر داشت که قبل از انجام چربی باید سینه از نظر داشتن چربی بررسی شود . زیرا در صورتی که توده ای نهفته سرطانی در سینه وجود داشته باشد با تزریق چربی بافت سینه تحریک می شود و باعث پیشرفت سرطان می شود .

ماندگاری تزریق چربی

یکی از سوالات رایجی که افراد می پرسند اینست که میزان ماندگاری چربی چقدر است ؟ واقعیت اینست که میزان چربی تزریق شده از فردی به فرد دیگر متفاوت است . بدان معنا که به طور کلی 70 % از چربی تزریق شده باقی خواهد ماند . به عنوان مثال اگر 500 سی سی چربی تزریق شده باشد ممکن است 50% باقی بماند یا ممکن است 70% (300 سی سی ) باقی بماند .

در صورتی که چربی تا 5 ماه دوام بیارد بعد از آن می توان گفت ماندگاری آن دائمی است . اینکه بعد از 5 ماه نیاز به تزریق مجدد هست یا نه با توجه به این موضوع تصمیم گیری صورت می گیرد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

عوارض بعد از تزریق چربی

بعد از تزریق چربی تورم وجود دارد که به مرور در عرض یک هفته برطرف می شود . پس از آن از حجم چربی تزریق شده به مرور کاسته می شود .

آیا تزریق چربی دائمی است ؟

در صورتی که چربی تا 5 ماه دوام بیارد بعد از آن می توان گفت ماندگاری آن دائمی است . اینکه بعد از 5 ماه نیاز به تزریق مجدد هست یا نه با توجه به این موضوع تصمیم گیری صورت می گیرد.

نتایج تزریق چربی

در صورتی که تزریق چربی به درستی انجام شود حدود 30 تا 40 درصد سلول ها زنده می مانند و عمل موفقیت آمیز خواهد بود در غیر اینصورت سلول ها می میرند و نتیجه ناموفق خواهد بود . تکنیکی که در هر کدام از تزریق چربی استفاده می شود متفاوت است نوع سوزن و کانولا و میزان تزریق چربی مهم است .

مطالب مرتبط با این مقاله :

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به سینه 

تنگ کردن واژن

پاسخ

3 × 4 =

Call Now Button