انواع مدل پروتز سینه

انواع مدل پروتز سینه

به طور کلی پروتز در موارد مختلف به هدف زیبایی در بدن استفاده می شود . این پروتز ها در چانه ، گونه و باسن ، سینه قرار می گیرد که شایع ترین آن برای سینه می باشد که خود دارای انواعی است که در ادامه به آن می پردازیم .

چه افرادی پروتز سینه می کنند ؟

به طور کلی دو گروه برای انجام پروتز سینه کاندید می شوند :

  • افرادی که از ابتدا سینه های کوچکی دارند دختران جوان معمولا جزو این دسته می باشند.
  • بعد از مواردی مانند بارداری و زایمان سینه های آنها شل و کوچک شده است همچنین این عمل برای افرادی که در اثر سرطان سینه های خود را از دست داده اند نیز انجام می شود . در این عمل علاوه بر بزرگ کردن سایز سینه ، قرینه سازی نیز انجام می شود . این افراد ممکن است نیاز به لیفت سینه به همراه پروتز پیدا کنند .
عکس انواع-مدل-پروتز-سینه

عکس انواع-مدل-پروتز-سینه

انواع مدل پروتز سینه

پروتز انواع مختلفی دارد که در موارد متفاوت استفاده می شود. جنس همه این پروتزها سیلکونی می باشد که خنثی است . خاصیت جنس این پروتز اینست که بدن واکنش خاصی نسبت به آن نشان نمی دهد زیرا کاملا با بدن سازگار است . این نوع پروتز به هیچ وجه پس زده نمی شود.

انواع برش در پروتز سینه

  • برای آن دسته از افرادی که از ابتدا سینه های کوچکی دارند برش 4 یا 5 سانتیمتری در زیر عضله سینه زده می شود. بر حسب سایزی که بیماران انتخاب می کنند به سایز دلخواه می رسند .
  • افرادی که در اثر مشکلاتی دچار افتادگی و کوچک شدن سینه می شوند برش در دور سینه یا برش سوراخ کلیدی زده می شود .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به اینستاگرام مراجعه کنید.

انواع سایز پروتز سینه

قبل از انجام عمل ابتدا اندازه سینه اندازه گیری می شود و با توجه به وضعیت بیمار یا یافته هایی که در معاینات کلینیکی به دست آمده ، سایز مناسبی برای بیمار پیشنهاد می شود . جراح باید قبل از عمل همه جوانب را در نظر بگیرد : سایز و شکل پروتز ، پروفایل آن به بیمار توضیح داده شود . نمونه هایی که از بیماران با شرایط مشابه متقاضی عمل شده است به فرد نشان داده شود . در نهایت از بیمار مدل و سایز پروتز خواسته شود . در این صورت می توان انتخاب مناسبی را برای بیمار انجام داد .

آیا پروتز سینه منجر به سرطان می شود ؟

هیچ ارتباطی بین پروتز و بیماری های التهابی سینه مانند سرطان وجود ندارد حتی به عنوان ریسک فاکتور آن به شمار نمی رود .

با پروتز سینه می توان باردار شد ؟

طبق تحقیقات انجام شده پروتز هیچ خللی در بارداری و زایمان ایجاد نمی کند و فرد می تواند به راحتی باردار شود . همچنین در هنگام شیردهی ماده ای از پروتز به شیر و به نوزاد منتقل نمی شود . بنابراین نگرانی در این خصوص بی مورد است .

پاسخ

یک × 1 =

Call Now Button