بهترین جراح زیبایی زنان

بیشتر بانوان معمولا با بالا رفتن سن خود ،از سن ۳۰ سالگی به بالا به دلایلی از جمله کاهش وتغییر در تولید هورمون های پروژسترون و استروژن  با مشکلاتی مواجه می شوند ،افتادگی و شل شدن واژن ، عدم تقارن لبایای واژن، مشکلاتی می باشند  که برای این بانوان پیش می آید .

جراحی زیبایی بانوان

جراحی زیبایی بانوان

شل شدن و افتادگی واژن می تواند  بسیار تاثیر گذار باشد و زندگی زناشویی فرد را با مشکلاتی مواجه کند ،همین امر زمینه ساز مشکلات روحی و افسردگی در بانوان می شود .با شروع یائسگی این مشکلات بیشتر می شوند . یائسگی معمولا از سن ۵۱ سالگی به بعد رخ می دهد ،با کاهش تولید استروژن در بدن به طور ناگهانی ،یائسگی رخ می دهد.

سن یائسگی به دلیل عواملی که بر تخمدان ها موثر هستند ایجاد می شود و ممکن است گاهی این سن را جلو بیاندازد .

بهترین جراح زیبایی زنان درتهران  باید بتواند تمام جراحی های زیبایی واژن را برای بیمار خود انجام دهد ،همچنین با معاینه کامل و انجام مشاوره با بیمار خود قبل از شروع جراحی از تمام نیاز های بیمار خود و ناراحتی های وی اطلاع یابد،تا بتواند  بهترین روش را برای بیمار خود انتخاب کند .

روش های گوناگون جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل

لابیاپلاستی جهت زیبایی لابیاها

جراحی زیبایی واژن با لیزر

جراحی زیبایی واژن با کمک تزریق ژل

جراحی زیبایی واژن با پی آر پی

جراحی زیبایی واژن با استفاده از نخ

جراحی زیبایی واژن با RF فرکشنال

جراحی زیبایی واژن با کمک لیزر مونالیزا تاچ

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی بادکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان به نشانی تهران – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان نهم – پلاک 1 – ساختمان کاج – طبقه 2 – واحد 10مراجعه کنید یا آدرس اینستاگرام دکتر هادی فر مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید

کاندیدای جراحی زیبایی واژن

مناسب ترین افراد برای جراحی زیبایی واژن افرادی هستند با در اثر بالا رفتن سن خود ،زایمان های متعدد و تغییرات وزن دچار شلی و افتادگی واژن شده اند . در نتیجه این امر سبب شده است که آن ها نتوانند از آمیزش جنسی خود لذت ببرند و افت اعتماد  به نفس پیدا کنند .

جلوگیری از تغییرات واژن و افتادگی آن در حقیقت امری غیر قابل انجام می باشد . آتروفی واژن در اثر بالا رفتن سن بانوان رخ می دهد ،که سبب تغییرات هورمونی بسیاری در بدن می گردد.

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران  ،می تواند بیمار خود را به راحتی از این ناراحتی هایی که در اثر آتروفی واژن به وجود می آید راحت کند .

با کمک روش های جراحی زیبایی زنان در تهران می توان در کمترین زمان به مشکلات خاتمه داد .

عوارص جراحی زیبایی بانوان

این جراحی باید توسط یک جراح زنان با تجربه انجام شود . در این صورت هیچگونه عوارضی به همراه نخواهد داشت. اما مانند سایر جراحی ها، ممکن است فرد دچار عفونت و یا تورم و کبودی گردد که با گذشت زمان و مصرف آنتی بیوتیک تجویز شده توسط پزک شما قابل برطرف شدن می باشد.

نکات مهم قبل از انجام جراحی زیبایی واژن

لازم به ذکر است که بر ای انجام جراحی زیبایی واژن نیاز نیست بیمار آمادگی خاصی داشته باشد ،تنها متخصص زنان برای وی آزمایشاتی از جمله عفونت واژن ،تست پاپ اسمیر و… را تجویز می کند .

انتخاب یک جراح زیبایی زنان نیز تاثیر بسیاری در این جراحی دارد،هر چه جراح با مهارت بیشتر باشد،  در نتیجه به بهترین شکل ممکن این جراحی صورت می گیرد.

سایر مقالات

جراحی زیبایی بانوان

هزینه لابیاپلاستی

تزریق ژل به واژن

Call Now Button