تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی زنان است که طرفداران بسیاری دارد. جالب است بدانید که لابیاپلاستی برای کسانی که از رابطه جنسی خود ناراضی هستند مناسب خواهد بود.

لابیاپلاستی یک روش درمانی و زیبایی است که برای کوچک کردن اندازه لابیاهای واژن و متقارن کردن آن ها مناسب است. در واقع این روش جراحی زیبایی می تواند موجب افزایش میل جنسی شود و در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون درد قابل انجام خواهد بود.

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

این جراحی در صورتی که توسط جراح زیبایی زنان خبره انجام شود می تواند بدون عارضه باشد. جراحی زیبایی لابیاپلاستی در دختران باکره هم قابل انجام است و هیچ گونه آسیبی به ناحیه کلیتوریس وارد نخواهد کرد.

میزان حس جنسی و لذت بردن از روابط جنسی در افراد متفاوت است. عوامل زیادی همچون؛ افزایش سن، سلامت بافت واژن و … از عواملی هستند که می تواند بر روی حس های جنسی تاثیر بگذارد. افرادی که به هر دلیل از زیبایی ناحیه تناسلی خود راضی نیستند و با این مشکل مواجه اند می توانند انجام جراحی لابیاپلاستی به رفع مشکل خود بپردازند.

دلایل افزایش میل جنسی پس از عمل لابیاپلاستی

افرادی هستند که در زمان برقراری رابطه جنسی با درد مواجه اند، این افراد می توانند با انجام جراحی لابیاپلاستی به رفع مشکل خود بپردازند. از مهمترین دلایلی که می تواند موجب افزایش میل جنسی پس از عمل لابیاپلاستی شود، برداشتن پوست اضافی ناحیه تناسلی می باشد.

شایان ذکر است، انجام جراحی لابیاپلاستی علاوه بر زیبایی می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس و امیال جنسی شود.

آیا با انجام جراحی لابیاپلاستی مشکل به ارگاسم نرسیدن برطرف می شود؟

به ارگاسم رسیدن یکی از عواملی است که بسیار حائز اهمیت می باشد، عدم ارگاسم می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از مهمترین عوامل آن مسائل روحی و روانی است. زایمان، ابتلا به عفونت های مکرر، افزایش سن، برهم ریختن تعادل مخاط واژن و … از دیگر عواملی است که منجر به ارگاسم نرسیدن فرد شود.

در صورتی که دچار این مشکل هستید می توانید پس از بررسی های لازم در خصوص علت این مشکل با انجام جراحی لابیاپلاستی به رفع مشکل خود بپردازید.

دکتر مه سا هادی فر جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره های 22134997 – 22134934 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر مه سا هادی فر مراجعه نمایید.

آیا انجام جراحی لابیاپلاستی موجب آسیب به ناحیه کلیتوریس شود؟

جراحی لابیاپلاستی یکی از جراحی زیبایی زنان است که دختران جوان باکره هم می توانند این جراحی را انجام دهند زیرا این جراحی هیچ گونه آسیبی به باکرات دختران جوان و کلیتوریس وارد نخواهد کرد. این جراحی می تواند علاوه بر زیبایی می تواند موجب درمان مشکلات افراد شود.

اما لازم است بدانید که برای انجام این جراحی به یک جراح زیبایی زنان خبره مراجعه نمایید تا از بروز عوارض ناشی از جراحی بکاهید. یک نکته ای که باید رعایت شود این است که هرگز به دلیل هزینه های جراحی به هر کسی مراجعه نکنید و به تجربه و مهارت جراح زیبایی زنان دقت لازم وکافی را داشته باشید.

کلام آخر

جراحی لابیاپلاستی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان است که نه تنها موجب کاهش افزایش میل جنسی نمی شود، بلکه تاثیر مثبت بر روند جراحی خواهد داشت و موجب رفع مشکلات زیبایی و درمانی بیمار می شود. در صورتی که خواهان انجام این جراحی هستید می توانید با شماره 22134997 تماس حاصل فرمایید و با ما مشورت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید .

پاسخ

18 − 8 =

Call Now Button