تجربه تنگ کردن واژن با لیزر از زبان یک بیمار 

تجربه تنگ کردن واژن با لیزر از زبان یک بیمار

می دانستید بعد از گذشت زمان و زایمان واژن شل شده و دچار گشادی می شود ؟ این موضوع به ظاهر ساده عوارضی همچون بی اختیاری ادرار ، کاهش کیفیت رابطه جنسی و احتمال بروز عفونت از طریق واژینال را دارد . امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش های متفاوتی برای درمان این مشکل وجود دارد که یکی از آنها انجام لیزر واژینال بدون جراحی می باشد . در ادامه قصد داریم تجربه یکی از بیماران را در روند درمان بازگو کنیم. با ما همراه باشید .

تجربه تنگ کردن واژن با لیزر

واژن من به طور قابل توجهی شل شده بود و مشکلی در مورد بی اختیاری ادراری استرسی نیز داشتم که بدتر شده بود. داروهایی که مصرف می کردم دیگر اثر نمی کرد. همسرم اظهار داشت كه می تواند آلت تناسلی خود را به راحتی دیواره واژن من لمس و احساس كند و برای ایجاد اصطكاك مجبور بود از زوایا و موقعیت های مختلفی استفاده كند.

عکس-تنگ-کردن-واژن-با-لیزر-

عکس-تنگ-کردن-واژن-با-لیزر-

تنگ کردن واژینال با لیزرجلسه اول

درمان با لیزر درمان بدون درد بود و به طرز شگفت آور سریع بود. من لیزر را مثل نور گرم روی دیوار واژینال احساس می کردم ، اما ناراحت کننده و قابل تحمل نبود. من ترشحات بسیار خفیف داشتم و خونریزی در  سه یا پنج روز بعد از درمان نداشتم و گرفتگی ، درد یا عوارض جانبی را تجربه نکردم. پس از گذراندن دوره بهبودی پنج روزه ، مقاربت بسیار متفاوت بود. همسرم بلافاصله متوجه تفاوت در تنگ شدن واژنم شد. او گفت كه چگونه قبل از شروع درمان ، با بسته كردن دستش و با مشت خود و فقط با آرامي مشت خود را وارد واژنم می کرد . فقط تماس سبک و ملایم بود و برای اصطکاک کافی نبود. بعد از پنج روز بهبودی اولین درمان من ، شوهرم این حرف را زد: “من به همسرم نشان دادم كه واژن پس از اولین درمان با امتحان کردن انگشتش د احساس می کند که چقدر تماس آلت تناسلی من با مهبلش وجود دارد و اصطکاک بیشتری وجود دارد من آن را پیشرفت 20٪ خوب ارزیابی می کنم .همچنین رابطه متقابل برای هر دو ما لذت بخش تر بود. از نتایج درمان اول بسیار خوشحال شدم. “

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی بادکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان به نشانی تهران – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان نهم – پلاک 1 – ساختمان کاج – طبقه 2 – واحد 10مراجعه کنید یا آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید

جلسه دوم درمان با لیزر  

همانند درمان اول (تنگ کردن با واژینال با لیزر) ، درمان دوم سریع و بدون درد بود و دوره بهبودی پنج روزه به همین آسانی بود. این بار اختلاف تنگی و سفت شدن حتی بیشتر قابل توجه بود. با استفاده از همان تظاهرات فشردن انگشت ، شوهرم با فشار حدود 30٪ بیشتر از آنچه بعد از اولین درمان انجام داد ، فشرده شد. نیازی به گفتن نیست ، در هنگام مقاربت مهبل من قادر به ایجاد اصطکاک بسیار بیشتری بود. ارگاسم نیز شدیدتر بود. یکی دیگر از پیشرفتهای قابل توجه این بود که بی اختیاری ادراری من کاهش پیدا کرد .

جلسه سوم درمان با لیزر:

دقیقاً مانند درمان اول و دوم ، درمان سوم سریع و بدون درد بود و دوره بهبودی پنج روزه به همین آسانی بود. من حتی از درمان دوم هم سفت تر هستم و این بار فشار انگشت از طرف شوهرم نشانه خوبی بود. وی اظهار داشت که این بهبودی بعد از سومین درمان (با لیفت واژن با لیزر) حدود 25 درصد بوده است. اکنون رابطه جنسی تفاوت چشمگیری دارد و من حتی در نقطه ضعف اولیه حتی سفت تر هستم. به نظر می رسد نقطه G-spot ( نقطه تحریک جنسی ) من با نفوذ و اصطکاک آلت تناسلی حساس تر است و من می توانم خیلی سریعتر و قطعاً با شدت بیشتری به ارگاسم برسم. نشت ادرار نیز به حدی بهبود یافته است که توانستم عضلات کگل را فعال کنم تا در صورت ناگهانی عطسه و مثانه من پر شود ، خودم را از نشت ادرار نجات دهم.

نتیجه گیری:

به نظر می رسد ده روز پس از سومین درمان واژن من سفت تر و تنگ تر شد. به گفته همسرم ، “این موضوع همه چیز را هیجان انگیز تر می کند.” ما هر دو کاملاً از نتایج این درمان راضی هستیم. انتظارات اصلی من برای این درمان محافظه کارانه بود و من امیدوار بودم که به پیشرفت کلی 35٪ -40٪ برسد ، که هنوز هم فوق العاده بود. با این حال ، نتایج کل این درمان فراتر از تمام انتظارات من بوده است که منجر به بهبود قابل توجهی در حدود 85٪ -90٪ شد.

پاسخ

پانزده − 2 =

Call Now Button