تزریق چربی سینه

تزریق چربی سینه

برای بزرگ کردن اندازه سینه بدون جراحیاز روشی به نام تزریق چربی در سینه خانم ها استفاده می شود. خانم هایی که دارای سینه کوچک یا بدشکل می باشند با روش تزریق چربی به فرم دلخواه در سینه هایشان می رسند. برای اعمال این تغییرات باید به جراح زیبایی زنان مراجعه کرد.

مزایایی تزریق چربی سینه

1. بزرگ و خوش فرم کردن سینه ها
2. قرینه کردن سینه های نامتقارن
3. به دلیل استفاده از چربی خود بدن امکان پس زدن بدن وجود ندارد . در صورتی که در گذاشتن سیلکون و ژل در سینه بدن به جسم خارجی واکنش نشان داده و امکان پس زدن وجود دارد.
4. دائمی بودن تغییر اعمالی بر روی شکل سینه
5. طبیعی بودن شکل سینه

قبل از تزریق چربی در سینه به نکات ذیل توجه فرمایید:
1. انتظارات معقولی از تزریق چربی برای برجسته و بزرگ کردن سینه داشته باشید.
2. دارار بودن از سلامت کامل جسمی
3. از میزان حجم چربی کافی برخوردار باشید.
4. برای افرادی که در اثر سرطان سینه مجبور به برداشتن سینه می باشند با تزریق چربی می توانند بافت های سینه را مجددا بازسازی کرد.

نحوه تزریق چربی

برای این کار ابتدا لازم است عمل لیپوماتیک در نواحی که دارای ازدیاد چربی می باشد انجام شود. طی این عمل چربی هایی از نواحی مانند شکم، ران یا باسن برداشته می شود. بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود در محفظه ای نگهداری می شود. فرد را تحت بی حسی موضعی قرار می دهند و سپس برش های کوچکی در زیر سینه زده می شود و این بافتهای استخراجی از نواحی بدن به سینه تزریق می شود. دوره بهبودی بعد از جراحی کوتاه بوده و فرد بعد از چند روز می تواند به فعالیت های روزانه خود بپردازد. نکته قابل توجه اینست که استفاده از برخی روش های لیپوساکشن برای خروج چربی از بدن به بافت های چربی آسیب وارد کرده و قابل استفاده در سینه نمی باشد. برای این کار بهتر است به جراح متخصص و مجرب و متبحر مراجعه کرد تا این عمل به درستی انجام شود.

عوارض احتمالی بعد از تزریق چربی سینه

بعد از هر عملی فرد به عوارض جانبی دچار می شود که با نگهداری درست موقتی بوده و به سرعت بهبودی حاصل می شود .بعد از تزریق چربی به سینه فرد در ناحیه تزریق شده احساس درد می کند. همچنین این ناحیه کبود شده و فرد احساس ورم شدید در ناحیه عمل شده حس می کند . برای تسکین و بهبودی آن می توان از کمپرس آب سرد استفاده کرد.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر هادی فر

One thought on “تزریق چربی سینه

  1. Mari - می 30, 2018 در 8:37 ق.ظ

    ممکنه پس از تزریق پستی و بلندی یا ناهمواری روی پوست سینه ایجاد بشه؟ جای برش باقی نمیمونه؟ مشخصه که عمل شده سینه

    پاسخ

پاسخ

چهارده − یازده =