تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل یا فیلر در لابیاماژور علاوه بر اینکه می تواند این ناحیه را حجیم و برجسته بکند ، می تواند قسمت هایی که دارای تورفتگی دارد را پر کند . در نتیجه شکل لابیا زیبا می شود .

مزایای تزریق ژل به واژن

  • برجسته کردن لابیا
  • خوش فرم کردن واژن
  • روشن کردن ناحیه تناسلی
  • جوانسازی واژن ( با تحریک پوست این ناحیه به کلاژن سازی )
عکس تزریق-ژل-به-واژن

عکس تزریق-ژل-به-واژن

انواع ژل برای تزریق به واژن

ژل یا فیلر معمولی

ژل هایی که اکنون در بازار با مارک های مختلف وجود دارد از این نوع می باشند که توجه به مارک و کشور سازنده آن از اهمیت زیادی برخوردار است . این ژل ها باید با دقت انتخاب و در ناحیه مناسب توسط جراح زیبایی زنان تزریق شود .

ژل طبیعی

امروزه روش جدیدی برای تزریق ژل به ناحیه لابیاماژور وجود دارد . در این روش خونی از فرد گرفته شده و از پلاسمای آن ژل طبیعی تولید می شود . این کار توسط دستگاه مخصوصی انجام می شود . از آنجائیکه این ژل از خود بدن فرد تولید می شود با بدن سازگار بوده و عوارضی برای فرد به همراه ندارد . همچنین میزان ماندگاری آن بیشتر از ژل های معمول می باشد .

لیپوماتیک توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان با همکاری فوق تخصص جراحی پلاستیک در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید .

بهترین مارک ژل برای تزریق به واژن

در بازار انواع مختلفی برای تزریق وجود دارد باید توجه داشت که از بهترین مارک آن استفاده شود زیرا ناحیه تناسلی حساس بوده و نباید از هر ژلی برای تزریق استفاده کرد . نکته ای که در این باره وجود دارد اینست که تزریق باید حتما توسط فردی که در زمینه زیبایی زنان تخصص دارد انجام شود زیرا نقاط تزریق مهم هستند . در غیر اینصورت ممکن است عوارضی متوجه فرد شود .

آیا تاثیر تزریق ژل به واژن دائمی است ؟

تزریق ژل به واژن نیز مانند تزریق به سایر قسمتهای بدن مانند لب و گونه دارای تاثیر دائمی نیست و نیاز به ترمیم دارد . در صورتی که از ژل طبیعی استفاده شود ، ماندگاری آن بیش از یک سال می باشد . البته در صورتی که ژل از جنس مرغوبی تهیه شود نیز تا 18 ماه ماندگاری دارد .

هزینه تزریق ژل به واژن

هزینه تزریق ژل به واژن به مواردی از جمله مارک و جنس ژل ، نوع ژل بستگی دارد . توجه داشته باشید که ژل را از نوع مناسبی انتخاب کنید و تنها به قیمت پایین آن توجه نکنید . ژل های مرغوب قیمت بیشتری دارند بنابراین به دنبال ژل با قیمت پایین نباشید .

پاسخ

4 + 13 =

Call Now Button