جراحی بازسازی پستان

جراحی بازسازی پستان

بخشی از درمان سرطان پستان، برداشتن آن است. بانوانی که به دلیل سرطان سینه مجبور به تخلیه بخش یا کل سینه خود می شوند،  می توانند از روش جراحی بازسازی سینه به منظور رفع این مشکل استفاده نمایند. اما چه کسی کاندید این جراحی است ؟ آیا بازسازی پستان یک جراحی زیبا است ؟

جراحی بازسازی پستان

جراحی بازسازی پستان

بازسازی پستان

اگر به علت سرطان پستان، ماستکتومی داشته باشید، ممکن است تمایل به جراحی زیبایی سینه داشته باشید. این می تواند تقارن بین دو سینه را با جایگزینی پوست، بافت پستان و برداشتن نوک پستان بازگرداند. مقدار بازسازی به ماستکتومی و عرض، اندازه و محل تومور حذف شده بستگی دارد.

آیا بازسازی پستان برای من مناسب است؟

انجا پروتز سینه و بازسازی سینه بعد از ابتلا به سرطان سینه یک تصمیم شخصی می باشد. جراح شما می تواند در انتخاب به شما کمک کند.

آیا بازسازی پستان یک جراحی زیبا است ؟

بازگرداندن پستان یک روش زیبایی شناخته نمی شود. این جراحی بازسازی سینه بعد از سرطان است. از آنجا که این بخشی از درمان بیماری است، قانون می گوید، ارائه دهندگان بیمه باید پوشش ارائه دهند.

بهترین زمان برای بازسازی پستان چیست؟

زمان بندی بر اساس میل شما، شرایط پزشکی و درمان سرطان است. شما می توانید انتخاب کنید که آن را در همان هنگام برداشتن سینه این جراحی را انجام دهید و یا برای از بین بردن پستان، یا ماه ها یا سال ها پس از ماستکتومی.

اگر هرگونه شیمی درمانی یا تداوی رادیوتراپی را شروع کرده اید بازسازی معمولا تا زمانی که این درمان ها را کامل نکنید، به تعویق می افتد. جراح شما می تواند به شما در تصمیم گیری در مورد زمان مناسب برای شما کمک کند.

گزینه های بازسازی متفاوت چیست؟

شما با جراح خود باید پیش از تصمیم گیری در مورد خواسته  و نیازهایتان، وضعیت پزشکی و هر جراحی قبلی صحبت کنید.

آیا پروتز سینه دچار پارگی می شود؟

با توجه به پروتز های سیلیکونی که چندی است مورد استفاده بهترین جراحان قرار می گیرد، هیچگونه پارگی در پروتز سینه گزارش داده نشده است. بنابراین بدون داشت نگرانی به انجام این روش به منظور بازسازی سینه خود بزنید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی بادکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان به نشانی تهران – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان نهم – پلاک 1 – ساختمان کاج – طبقه 2 – واحد 10مراجعه کنید یا آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید

جراحی بازسازی پستان چقدر طول می کشد ؟

آماده سازی این روش، از جمله بیهوشی، ممکن است 2 ساعت طول بکشد.

پیگیری مراقبت برای بازسازی پستان

  • پس از رفتن به خانه، می توانید 2 تا 3 هفته ، تورم و کبودی داشته باشید.
  • از شما ممکن است خواسته شود داروها را به موقع مصرف نمایی و همچنین پانسمان را تعویض کنید. جراح پلاستیک شما
  • به شما در مورد دوش گرفتن، حمام کردن و مراقبت از زخم نکاتی ذکر خواهد نمود.
  • اکثر زنان طی 6 تا 8 هفته پس از جراحی به فعالیت های عادی باز می گردند.
  • شکل پستان بازسازی شده شما به تدریج طی ماه ها بهبود می یابد.
  • از شما خواسته خواهد شد که ابتدا برای چکاپ به پزشک خود مراجعه کنید.
  • هر ماه یک بار خودآزمایی های سینه خود را انجام دهید و یک ماموگرام سالانه داشته باشید.

پاسخ

4 + 1 =

Call Now Button