جراحی زیبایی شکم و پهلو

جراحی زیبایی شکم و پهلو

غالبا عواملی از جمله چندین حاملگی ، افزایش یا کاهش وزن زیاد و صفات ارثی می توانند در تضعیف پوست ، ذخایر چربی و علائم کششی ناحیه شکم تاثیر گذار باشد . این ممکن است حتی با داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش مداوم شکل شکم را نامناسب کنند . با تامی تاک یا همان جراحی پلاستیک شکم است می توانید به فرمی به مراتب بهتر از فرم قبلی شکم خود برسید .

درمان با تامی تاک یا جراحی زیبایی شکم یک عمل جراحی است که با حذف چربی و پوست اضافه همراه است و فشرده شدن عضلات دیواره شکم را در پی دارد . این جراحی برای شکم های بزرگ تر و جراحی تامی تاک مینی برای شکم های دارای چربی کمتری به کار می رود.

جراحی زیبایی شکم و پهلو

جراحی زیبایی شکم و پهلو

بهترین جراح زیبایی شکم

این جراحی نیازمند تیم جراحی نیست و یک جراح به تنهایی می تواند این عمل را انجام دهد. این درمان شامل لیپوساکشن نیز می شود که فرم گیری بیشتر عضلات را داشته باشد .

هزینه جراحی زیبایی شکم و پهلو

افرادی که به دنبال تامی تاک هستند باید سالم باشند و اندام متناسبی داشته باشند و قصد بارداری در آینده نداشته باشند چون عضلات سفت شده در این درمان را به حالت قبلی خود بازمی گردانند. هزینه جراحی زیبایی شکم و پهلو شامل هزینه مواد بیهوشی یابی حسی ، تجهیزات اتاق عمل ، دستمزد جراح می باشد .

جراحی زیبایی شکم و پهلو با بی حسی

درمان تامی تاک معمولا با بی حسی در ناحیه شکم و یک آرامبخش همراه است که بیمار را آرام و راحت می کند . البته در صورت استفاده از داروی بیهوشی به خواب خواهید رفت .

 با تامی تاک یا همان جراحی پلاستیک شکم است می توانید به فرمی به مراتب بهتر از فرم قبلی شکم خود برسید .. دکتر هادی فر جراح زیبایی زنان با همکاری جراح پلاستیک این عمل را بدون کمترین عوارض انجام می دهد . برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

مدت زمان جراحی زیبایی شکم

مدت زمان این جراحی در شرایط مختلف ، متفاوت است و بستگی به میزان نیاز به برداشت بافت های اضافه و لیپوساکشن دارد .

نحوه جراحی زیبایی شکم و پهلو

در ابتدا جراح قسمت فوقانی ناحیه لگن را برش می زند . معمولا این برش در محل خط شورت یا گن شما قرار می گیرد و لازم است بدانید پس از عمل محل برش عمل خواهید داشت . برش دوم دور ناف انجام می گیرد که این قسمت را از بافت های اطراف آزاد می کند . پوست با لایه چربی زیرین از روی شکم برداشته می شود تا عضلات شکم مشخص شوند. جراح این عضلات را بخیه می کند و آنها را فشرده تر می کند تا دیواره شکم حالت و فرم خوبی بگیرد. وقتی فشرده سازی عضلات به اتمام رسید پوست به سمت پایین کشیده خواهد شد . پوست اضافه جدا می شود و سوراخی برای قسمت ناف در پوست جدید ایجاد می شود. لوله های تخلیه شده غالبا در زیر شکم با ایجاد دو سوراخ ریز مشخص می شوند که در مدت بهبودی مایع ها را به بیرون هدایت می کنند. برش بخیه خواهند شد و بانداژها نیز بسته می شوند. در این جراحی عضله در قسمت میانی ترمیم می شود.

انواع ابدومینوپلاستی

دونوع عمل ابدومینوپلاستی وجود دارد :

  1. ابدومینوپلاستی کامل یا فول

در این عمل تمام پوست و بافت زیر جلد را از ناحیه ناف تا پوبیست برداشته می شود.

  1. مینی ابدومینوپلاستی

ناحیه کوچکی از پوست زیر ناف برداشته می شود.

ورم شکم بعد از ابدومینوپلاستی

شما نیاز دارید تا به مدت چند هفته از گن فشاری استفاده کنید تا به کاهش ورم ، افزایش مراقبت و راحتی شما کمک فراوانی کند . بخیه ها و لو له های تخلیه ایجاد شده بعد از یک الی دو هفته از بین خواهند رفت. همانند جراحی های سنگین ، درد ، ورم و کبودی عادی هستند و معمولا بعد از چند هفته از بین خواهند رفت. خط برش محل عمل ( اسکار ) به مرور زمان محو خواهند شد .

ورزش بعد از عمل ابدومینوپلاستی

با رژیم غذایی مناسب و ورزش می توانید از داشتن تناسب در ناحیه شکم لذت ببرید .

مطالب مرتبط با این مقاله :

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

جراحی زیبایی شکم

پاسخ

20 + چهار =