جراحی زیبایی واژن با نخ

جراحی زیبایی واژن با نخ

می دانستید شایع ترین جراحی زیبایی در بین خانم ها ، جراحی زیبایی واژن می باشد ؟ دلیل استقبال فراوان خانم ها از این جراحی صرفا زیبایی نیست بلکه این کار در برخی موارد جنبه درمانی دارد و یا از بروز بیماریهایی از جمله عفونت پیشگیری می کند . همچنین باعث بهبود روابط جنسی و افزایش اعتماد به نفس افراد می شود . در ادامه با ما همراه باشید تا به انواع و روش های آن بپردازیم.

انواع جراحی زیبایی واژن

تقسیم بندی بر اساس هدف از جراحی زیبایی واژن وجود دارد که شامل موارد ذیل می باشد :

  1. لابیاپلاستی

نوعی جراحی زیبایی است که برای برداشتن لابیاماژور اضافه و قرینه کردن لابیاها انجام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این جراحی می توانید مقالات ذیل را مطالعه کنید :

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در دختران باکره

عوارض لابیاپلاستی

  1. پرینورافی

بین واژن و مقعد ناحیه ای به نام پرینه وجود دارد که نقش مهمی در زایمان دارد . در صورتی که این ناحیه تقویت نشود و قدرت کشانی نداشته باشد زایمان به سختی انجام می شود . در برخی زایمان ها این قسمت دچار پارگی می شود که نه تنها فرد را با مشکل مواجه می کند بلکه باعث گشادی واژن می شود . برای ترمیم این پارگی ، جراحی زیبایی پرینورافی انجام می شود .

  1. واژینوپلاستی

ناحیه واژن در اثر افزایش سن ، زایمان های متعدد و روابط جنسی زیاد دچار افتادگی و گشادی می شود . با جراحی واژینوپلاستی عضلات و بافت های این ناحیه سفت می شود و در نهایت منجر به زیبایی و تنگ شدن واژن می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی ادامه مطلب کلیک کنید .

تنگ کردن واژن با نخ توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید .

روش های تنگ کردن واژن

همانطور که اشاره کردیم روش های مختلفی برای تنگ کردن واژن وجود دارد از جمله جراحی پرینورافی و واژینوپلاستی . اما روش دیگری نیز برای زیبایی واژن وجود دارد که نیاز به بیهوشی نداشته و به صورت سرپایی انجام می شود که لیفت واژن با نخ نام دارد .

جراحی-زیبایی-واژن-با-نخ

جراحی-زیبایی-واژن-با-نخ

تنگ کردن واژن با نخ

در این روش از نخ های قابل جذب و استانداری برای کشیدن بافت و پوست واژن وجود دارد . در این جراحی پزشک نقاطی که قرار است نخ وارد پوست کند علامت زده و به دقت جراحی را انجام می دهد . این روش بدون خطر و ساده می باشد به شرطی که توسط پزشک متخصص زنانی که دوره جراحی زیبایی را آموزش دیده باشد .

هزینه تنگ کردن واژن با نخ

از آنجائیکه لیفت واژن با نخ نیاز به تجهیزات اتقا عمل و مواد بیهوشی ندارد هزینه کمتری نسبت به سایر جراحی های تنگ کردن واژن دارد . هزینه این جراحی به میزان گشاد بودن واژن و تعداد نخ های استفاده شده و دستمزد جراح بستگی دارد . برای کسب اطلاعات دقیق از این جراحی با شماره های 22134997- 22134934

تماس بگیرید .

مزایای لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ دارای مزایایی از جمله موارد ذیل می باشد :

  • تنگ کردن واژن
  • جلوگیری از ابتلا به عفونت ناحیه تناسلی
  • جوانسازی واژن
  • بهبود روابط جنسی
  • افزایش اعتماد به نفس

پاسخ

شانزده − نه =