زیبایی واژن بدون جراحی

زیبایی واژن بدون جراحی

هر فردی در زندگی خود به ناچار برای درمان نیاز به جراحی پیدا می کند . هر جراحی نیز به نوبه خود دارای عوارضی می باشد . به همین دلیل حدالامکان برای زیبایی بدنبال روشهای بدون جراحی می باشند  . یکی از شایع ترین موارد زیبایی مربوط به ناحیه تناسلی در زنان می باشد که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم .

عوامل موثر در زیبایی واژن

به دو دلیل عمده زنان از شکل واژن خود رضایت ندارند :

 1. علت ارثی : فرد از ابتدا و بدو تولد دارای لابیاهای بزرگ می باشد که این امر نه تنها تاثیر منفی بر ناحیه تناسلی دارد بلکه باعث ایجاد ناراحتی بخصوص در هنگام لباس پوشیدن می کند .
 2. اکتسابی : فرد به دلایلی از جمله زایمان های متعدد ، رابطه جنسی زیاد ، افزایش سن دچار گشادی یا شلی واژن می شود که عوارضی از جمله عفونت ، ناراضایتی از رابطه جنسی برای فرد به همراه دارد .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

روش های زیبایی واژن

 1. روش های جراحی

در صورتی که برش در پوست فرد ایجاد شود به آن جراحی یا روش تهاجمی گفته می شود . روش های جراحی با توجه به شرایط فرد انجام می شود . در صورتی که فرد زایمان های متعدد داشته باشد و دچار پارگی پرینه در ناحیه واژن شده باشد تنها را جراحی پرینورافی است . در برخی موراد نیز در صورتی که لابیاها بیش از حد بزرگ باشد تنها راه جراحی است و نمی توان با لیزر پوست اضافه را برداشت .

 1. غیر جراحی

روش غیر جراحی یا غیر تهاجمی به روشی گفته می شود که هیچ برشی در پوست ایجاد نشود . امروزه رایج ترین روش زیبایی واژن بدون جراحی ، لیزر می باشد که دارای کابردهای متعددی است :

 • تنگ کردن واژن
 • سفید کردن واژن
 • جوانسازی واژن
 • لابیاپلاستی ( در صورتی که نیاز به ترمیم زیاد نداشته باشد و معمولا در دختران باکره انجام می شود )
عکسهای جراحی زیبایی واژن

عکسهای جراحی زیبایی واژن

از کجا بفهمیم برای زیبایی واژن با لیزر مناسب هستیم ؟

تشخیص اینکه آیا برای لیزر مناسب هستید یا جراحی بر عهده پزشک متخصص می باشد و فرد نمی تواند انتخاب کند . همانطور که گفتیم پزشک بعد از معاینه فرد متوجه می شود که بهترین روش برای زیبایی واژن کدام روش است . البته برخی روش های زیبایی واژن از جمله سفید کردن و جوانسازی واژن تنها از طریق لیزر انجام می شود و نیازی به جراحی نیست .

نتیجه

روش های زیادی برای زیبایی واژن وجود دارد که انتخاب بهترین روش بر عهده پزشک و جراح زیبایی زنان می باشد . زیبایی واژن بدون جراحی برای افرادی که شرایط آن را دارند توصیه می شود .

4 thoughts on “زیبایی واژن بدون جراحی

 1. فرنوش - ژانویه 23, 2019 در 9:24 ق.ظ

  سلام دکتر برای جراحی زیبایی وازن در تبریز دکتر خوب میشناسید معرفی کنید ؟

  پاسخ
  • drhadifar - ژانویه 23, 2019 در 9:25 ق.ظ

   سلام خیر

   پاسخ
 2. سمیرا - فوریه 19, 2019 در 5:37 ب.ظ

  سلام دکتر من واژنم تیره شده است با چه روشی سفی میشه . کشاله ران هم همنجوره.

  پاسخ
  • drhadifar - فوریه 25, 2019 در 6:02 ق.ظ

   با لیزر می توان واژن و کشاله ران را سفید کرد

   پاسخ

پاسخ

سیزده + 2 =