قویترین تنگ کننده واژن

قویترین تنگ کننده واژن

بافت واژن مانند سایر اعضای بدن به دلایلی از جمله افزایش سن ، افزایش وزن ، زایمان گشاد می شود . میزان گشادی واژن در همه افراد یکسان نیست و ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد . حال برای درمان گشادی واژن چه باید کرد ؟ قویترین تنگ کننده واژن چیست ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

روش های تنگ کردن واژن

  1. تنگ کردن واژن با جراحی

عواملی از جمله زایمان های متعدد یا زایمان سخت منجر به پاره شدن پرینه در واژن می شود که باعث گشاد شدن زیاد ناحیه تناسلی می شود . برای ترمیم این پارگی و درمان گشادی آن جراحی پرینورافی انجام می شود . همچنین شلی شدید واژن نیز از جمله مواردی است که نیاز به جراحی دارد .برای اطلاع از این جراحی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

  1. تنگ کردن واژن با لیزر یا بدون جراحی

در اثر تعداد روابط جنسی زیاد با شریک های جنسی متعدد و زایمان طبیعی متعدد واژن گشاد می شود که برای درمان آن از لیزر مونالیزا یا ژولیت استفاده می شود . لیزر برای افرادی است که میزان گشادی واژن آنها زیاد نیست.

قویترین-تنگ-کننده-واژن

قویترین-تنگ-کننده-واژن

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به نوع دستگاه و تعداد جلسات آن بستگی دارد که با نظر و تجویز پزشک بستگی دارد .

تنگ کردن واژن با دارو گیاهی

یکی از تصورات مردم ایسنت که می توانند با داروی هفت گیاه یا ماریانا واژن خود را تنگ کنند . باید گفت که این گیاه که به صورت پودر یا شیاف در بازار موجود می باشد و تاثیرات دائمی برای آن تبلیغ می شود که اشتباه است زیرا تاثیر این گیاه موقتی است و استفاده بیش از حد از این داروهای گیاهی ممکن است برای فرد عوارضی به همراه داشته باشد .

لیپوماتیک توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان با همکاری فوق تخصص جراحی پلاستیک در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید . 

چگونه با زردچوبه واژن را تنگ کنیم ؟

امروزه اطلاعات نادرستی درباره تنگ کردن واژن با زردچوبه می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . باید گفت این روش علمی نیست و تاثیری در تنگ کردن و درمان شلی بافت های واژن ندارد .

آب انار تنگ کننده واژن

آب انار یکی از مواردی است که باعث جمع شدن موقت بافت های واژن می شود ولی دائمی نیست و نمی توان به عنوان تنگ کننده واژن از آن نام برد .

تنگ کننده دائمی واژن

تنها تنگ کننده دائمی وازن استفاده از لیفت با نخ واژینال ، لیزر و جراحی می باشد که نیاز به ترمیم نداشته و اثرات آن مادام العمر است . استفاده از این روش ها به شرایط بیمار و تشخیص پزشک بستگی دارد .

پاسخ

13 + 11 =

Call Now Button