لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی زنان می باشد که در آن لابیامینور ( چین هایی که در اطراف مدخل خروجی واژن وجود دارد ) جراحی می شود. این قسمت در همه افراد یکسان نیست و در برخی بزرگ است یا قرینه نمی باشد . همچنین چروک هایی که در اطراف این ناحیه وجود دارد بر زیبایی واژن تاثیر منفی می گذارد . با این جراحی لابیاها به صورت باریک و نواری شکل درمی آید . جالب است بدانید کلیتوریس که دارای چروک می باشد با این روش جراحی می شود .

 بهترین زمان برای انجام این عمل بعد از اتمام پریود می باشد . زیرا تا قاعدگی بعدی بافت ها ترمیم می شوند و بهبودی زودتر صورت می گیرد .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

تجربه عمل لابیاپلاستی

در این قسمت به بخشی از صحبت های بیمارانی که تجربه لابیاپلاستی داشته اند و تحت عمل دکتر هادی فر قرار گرفته اند می پردازیم.

بیمار : من قبل از عمل اعتماد به نفس پایینی داشتم و تو رابطه ام با شوهرم همش خجالت می کشیدم . از مطرح کردن برای کسی هم شرم داشتم تا اینکه تو اینترنت گشتم و فهمیدم میشه این مشکلو رفع کرد . از اونایی که هم که تجربه لابیاپلاستی داشتن پرس و جو کردم . تا بالاخره عمل کردم . عملش که اصلا سخت نیست و میتونی خودتم ببینی چی میشه . بعد عمل هم یه روز استراحت کنی بهتره چون راه رفتنت مشکل داره . ولی در کل تجربه خوبی بود .

برای مشاهده مطالب بیشتر از تجربیات بیماران روی ادامه مطلب کلیک کنید .

لابیاپلاستی-چیست-؟

لابیاپلاستی-چیست-؟

عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی به دو روش انجام می شود :

  1. جراحی

در این روش برش بر روی ناحیه لابیا زده می شود و قسمت اضافه برداشته می شود و سپس بخیه زده می شود . بخیه ها قابل جذب بوده و بعد از مدتی بهبود می یابد . این عمل به صورت سرپایی بوده و با بیحسی موضعی انجام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر از این جراحی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

  1. لیزر

در این روش هیچ برشی بر روی ناحیه لابیا زده نمی شود بنابراین بخیه هم ندارد . این روش بدون بی حسی انجام می شود و دردی به همراه ندارد .

نکته قابل توجه اینست که ماندگاری لابیاپلاستی با روش جراحی بیشتر از روش با لیزر می باشد .

زمان عمل لابیاپلاستی

بسیاری از افراد سوال می کنند چه زمان می توان این عمل را انجام داد ؟ بهترین زمان برای انجام این عمل بعد از اتمام پریود می باشد . زیرا تا قاعدگی بعدی بافت ها ترمیم می شوند و بهبودی زودتر صورت می گیرد .

عکس های عمل لابیاپلاستی

برای دیدن عکس های قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

فیلم لابیاپلاستی

برای دیدن  فیلم نحوه عمل لابیاپلاستی روی کلمه مورد نظر کلیک کنید .

لابیاپلاستی در مشهد

عمل لابیاپلاستی در اصفهان

پاسخ

سیزده + هشت =

Call Now Button