لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی

چرا سینه دچار افتادگی می شود ؟ آیا مصرف دارو و تغذیه مناسب به بالاکشیدن سینه منجر می شود ؟ آیا می توان با استفاده از دستگاه و بدون جراحی سینه را بالا کشید ؟ چرا بیشتر ورزشکاران نیاز به لیفت سینه دارند ؟

لیفت سینه

لیفت سینه یا mastopexy  یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبای سینه می باشد . این جراحی در افرادی که زایمان و شیردهی داشته اند شایع تر می باشد اما دختران جوانی هستند که از ابتدا دارای افتادگی سینه هستند و برخی از افراد ورزشکار نیز دارای این مشکل هستند که نیاز به این جراحی دارند.به دلیل اینکه سینه از توده و بافت چربی تشکیل شده با ورزش دچار کاهش چربی در این قسمت از بدن شده و در نهایت دچار افتادگی سینه می شوند .

لیفت-سینه-بدون-جراحی

لیفت-سینه-بدون-جراحی

انواع لیفت سینه

  1. لیفت سینه با جراحی

در جراحی برش هایی در قسمت هایی از پوست سینه زده می شود و پوست به سمت بالا کشیده می شود . از تکنیک های مختلفی برای بالا کشیدن سینه با جراحی استفاده می شود . در تکنیک های جدید برش تنها در هاله ( نوک سینه ) زده می شود و در قسمتهای دیگر برش زده نمی شود . این جراحی با بیهوشی انجام می شود و حدود یک تادو ساعت به طول می انجامد. از آنجائیکه در این جراحی پوست اضافه برداشته شده و به سمت بالا کشیده می شود در صورتی که فرد مراقبت های لازم را داشته باشد بازگشت پذیر نیست .این جراحی برای افرادی که دارای سایز سینه بالای 80 هستند مناسب می باشد .

  1. لیفت سینه بدون جراحی

یکی دیگر از روش های بالا کشیدن سینه ، انجام لیفت سینه با دستگاه می باشد . در صورتی که افتادگی سینه به دلیل کاهش وزن باشد و سایز سینه کمتر از 80 باشد استفاده از دستگاه برای این مشکل مناسب است .

در صورتی که فرد حجم زیادی از چربی را از دست داده باشد و دچار افتادگی سینه شده باشد می تواند از تزریق چربی به همراه لیفت استفاده کند .

 برای مشاوره و تعیین وقت قبلی یا دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن با شماره  22134997 تماس بگیرید .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه اینستاگرام مراجعه کنید.

مراقبت های بعد از لیفت سینه

بعد از انجام لیفت سینه اقداماتی به شرح ذیل انجام دهید :

  • تورم و درد بعد از جراحی طبیعی است و بهبود می یابد . در صورتی که درد بیش از حد طبیعی بود حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید .
  • بعد از 2 روز حمام کنید و حتما از یک نفر کمک بگیرید .
  • در هنگام خواب سر و بالاتنه را بالاتر قرار دهید .
  • از رفتن به استخر و وان تا یک ماه اجتناب کنید .
  • به مدت 6 هفته از سوتین طبی استفاده کنید .
  • تا یکسال از برنزه کردن با آفتاب خودداری کنید و در معرض نور شدید آفتاب قرار نگیرید .

پاسخ

2 × 3 =

Call Now Button