لیپوماتیک

لیپوماتیک

استفاده از رژیم های غذایی و ورزش کردن از جمله مواردی است که افراد برای لاغری از آن استفاده می کنند اما تا کی باید از این روش ها استفاده کنند ؟ آیا بعد از رها کردن آن میزان چربی و وزنی که کاهش یافته است باقی می ماند ؟ آیا منجر به تناسب اندام فرد می شود ؟ چه روشی برای افرادی که بنا به دلایلی نمی توانند رژیم غذایی داشته باشند یا ورزش کنند پیشنهاد می شود ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

لاغری موضعی با لیپوماتیک

یکی از جدیدترین روش های تناسب اندام و لاغری موضعی لیپوماتیک می باشد . این روش که غیرتهاجمی بوده و بدون درد  می باشد . این روش برای خروج چربی هایی است که با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند . به یاد داشته باشید این روش به صورت موضعی بوده و برای کاهش وزن نیست . در این روش لوله ای به نام کانولا از طریق ایجاد سوراخی در نواحی مانند شکم ، پهلو و.. وارد بدن شده و با ایجاد فشار چربی ها را خرد کرده و از بدن تخلیه می کند . در این روش برخلاف لیپوساکشن آسیبی به بافت های اطراف وارد نمی شود و تنها چربی های ناحیه تخلیه می شود.

لیپوماتیک توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان با همکاری فوق تخصص جراحی پلاستیک در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید .

انواع لیپوماتیک

  • شکم
  • پهلو
  • دست و بازو
  • ران و ساق پا
  • صورت و غبغب

برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک

یکی از سوالات شایعی که بسیاری از افراد می پرسند اینست که آیا امکان بازشگت چاقی بعد از لیپوماتیک وجود دارد ؟ در پاسخ باید گفت در این روش سلول های چربی از بدن خارج می شوند و اگر مجدد سلول های چربی در این ناحیه رشد کنند تعداد و حجم آنها کاهش یافته و فرد چاق نمی شود این بدان معنی نیست که فرد بعد از جراحی مراقبت های لازم را در تغذیه و تحرک نداشته باشد بلکه نیاز به مراقبت های خاص خود می باشد .

عکس لیپوماتیک

عکس لیپوماتیک

عوارض لیپوماتیک

در صورتی که لیپوماتیک توسط جراح متبحر و با تجربه انجام شود عوارضی برای فرد به همراه ندارد . ولی به طور کلی هر جراحی عوارض غیرقابل اجتناب دارد که شامل :

  • کبودی
  • تورم در ناحیه ورود و خروج کانولا
  • قرمزی و خونریزی خفیف

باید گفت نباید نگران بود زیرا گذرا بوده و بعد از گذشت 4 الی 5 روز این عوارض از بین می رود .

پوشیدن گن بعد از لیپوماتیک

بعد از لیپوماتیک برای سفت شدن پوضت ناحیه عمل شده فرد باید به مدت 2 ماه شبانه روز از گن مخصوص استفاده کند . بعد از این مدت با اجازه پزشک فرد می تواند گن را در طول روز دربیاورد و در برخی ساعت ها استفاده کرد .

زمان مشاهده نتیجه لیپوماتیک

یکی از مهمترین مسائل در لیپوماتیک زمان دادن به شکل گرفتن و تجدید شکل ناحیه عمل شده می باشد . در این مورد نباید عجله داشت و باید 3 تا 6 ماه صبر کرد تا نتیجه جراحی را مشاهده کرد .

پاسخ

سه × 1 =

Call Now Button