مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

یکی از جراحی های زیبایی زنان که به عنوان جوانسازی واژن شناخته می شود واژینوپلاستی است که به منظور تنگ کردن عضلات کف لگنی اطراف واژن استفاده می شود . در واقع هدف از این جراحی تقویت عضلات این ناحیه و افزایش میل جنسی می باشد .

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

نحوه انجام جراحی واژینوپلاستی

مدت زمان انجام جراحی واژینوپلاستی یک تا حداکثر دو ساعت می باشد . در این جراحی عضلات کف لگن به یکدیگر نزدیک و هر نوع پوست اضافی یا بافت اسکار برداشته و جدا می شود .

هیچ نوع اسکاری ناشی از جراحی باقی نمی ماند و با گذشت زمان محو می شود . لازم است بدانید در جراحی برش های بر روی این ناحیه زده می شود ولی این نوع برش ها در قسمت چین های این ناحیه داده می شود و همین امر موجب شده تا پس از جراحی با کمترین اسکار مواجه شویم .

دلایل انجام واژینوپلاستی

با افزایش سن، بافت ناحیه تناسلی شل و ضعیف می شود در چنین شرایطی انجام جراحی واژینوپلاستی توصیه می شود . در حقیقت این جراحی به منظور رفع ناهنجاری های ناحیه تناسلی و آسیب های وارده به واژن یا کشیدگی های ناشی از زایمان انجام می گردد .

چه افرادی نمی توانند تحت واژینوپلاستی قرار بگیرند ؟

واژینوپلاستی یک جراحی زیبایی واژن بدون عارضه است اما این جراحی برای برخی از افراد مناسب نخواهد بود . افرادی با شرایط ذیل کاندید مناسبی برای انجام این جراحی نخواهد بود .

افرادی که فعالیت های سنگین ورزشی انجام می دهند

افرادی که قصد بارداری دارند . لازم است بدانید در صورتی که فردی قبل از زایمان این جراحی را انجام داده باشد، درد بیشتری را تجربه خواهد کرد و نتایج جراحی با زایمان از بین خواهد رفت .

دوره نقاهت و بهبودی واژینوپلاستی

جراحی واژینوپلاستی دوره نقاهت بسیار کوتاهی خواهد داشت، در صورتی که بیمار به توصیه های جراح زیبایی زنان گوش فرا دهد به طبع زودتر به نتیجه مطلوب خواهد رسید و دوره نقاهت کوتاه تر می شود .

دکتر مه سا هادی فر جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره های 22134997 – 22134934 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر مه سا هادی فر مراجعه نمایید.

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

در برخی موارد داشتن احساس درد پس از جراحی طبیعی است، که در این زمان مصرف داروهای مسکن برای فرد در نظر گرفته می شود .

داشتن کبودی و تورم در ناحیه واژن پس از جراحی اتفاق می افتد که این موارد یک تعداد عوارض جانبی موقت است که ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می گردد .

لازم است بدانید برقراری رابطه جنسی پس از جراحی واژینوپلاستی به مدت چند هفته ممنوع است .

امکان انجام این جراحی همراه با جراحی های دیگر زنان همانند جراحی لابیاپلاستی وجود خواهد داشت اما بهتر است انجام جراحی های زیبایی به صورت همزمان ممانعتی نخواهد داشت ولی دوره نقاهت کمی طولانی تر خواهد شد .

هزینه جراحی واژینوپلاستی

هزینه جراحی واژینوپلاستی پس از بررسی های لازم مشخص می گردد زیرا میزان هزینه بسته به برخی از عوامل متفاوت می باشد . لذا قبل از معاینه حضوری نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه جراحی واژینوپلاستی به یک جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید .

کلام آخر

جراحی واژینوپلاستی یک جراحی زیبایی زنان است، در صورتی که از ناحیه تناسلی خود ناراضی هستید و این امر موجب شده تا بر روی اعتماد به نفس شما تاثیر منفی بگذارد می توانید با مشورت با یک جراحی زیبایی زنان اطلاعات لازم را بدست آورید، سپس اقدام به انجام جراحی زیبایی زنان کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید .

پاسخ

3 + پنج =

Call Now Button