مراقبت های بعد از لیفت سینه

مراقبت های بعد از لیفت سینه

لیفت سینه ، در بین خانم ها محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. لیفت توانسته در شاخه های مختلف از جمله ابرو، گونه، سینه و …  وارد شود و حالت دلخواه را به شخص هدیه بدهد.

لیفت سینه برای چه اشخاصی است؟

خانم ها وقتی دوران شیردهی و بارداری را سپری می کنند بسیار نگران ظاهر خود می شوند که ممکن است سینه هایشان به حالت قبل برنگردد. لیفت سینه توانسته بخش زیادی از این نگرانی را کم و یا از بین ببرد.

علاوه بر این افراد، خانم های جوانی که حتی ازدواج هم نداشته اند، ممکن است از ظاهر سینه های خود راضی نباشند که این امر باعث شده لیفت سینه جوابگوی تمام این اشخاص باشد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

عمل لیفت سینه یا پروتز سینه بعد از بارداری

شاید این سوال ذهن بسیاری از خانم ها را به خود مشغول کند که کدام روش برای بعد از بارداریشان کاربردی تر است. آیا لیفت سینه می تواند انتظار آنها را برآورده سازد یا پروتز و تزریق ؟ هر کدام از این ها تکنیک خاص خود را داشته و با هم متفاوت هستند.

استفاده از روش درست بعد از معاینه توسط پزشک مشخص می شود که باید روشن شود چه عاملی باعث ایجاد مشکل شده است. اگر صرفا شلی و افتادگی پوست باعث افتادگی سینه ها شده است، درمان آن با لیفت سینه انجام می شود و اگر حجم غدد شیری سینه ها کاهش یافته و هدف افزایش سایز در سینه ها است،  از روش پروتز استفاده می شود.

در نتیجه اگر فقط کاهش حجم داشته باشیم و پوست خیلی شل نشده باشد پروتز سینه که صرفا برای حجم دادن سینه بوده، راه حل مناسب است. اگر علاوه بر کاهش حجم غدد شیری، پوست های سینه هم شل شده باشند از پروتز سینه به همراه لیفت سینه استفاده می کنند.

مراقبت های بعد از لیفت سینه

مراقبت های بعد از لیفت سینه

مراقبت های لازم بعد از عمل لیفت سینه

مراقبت های گفته شده توسط پزشک بسیار پر اهمیت است که ما در این مقاله به بخشی از آن می پردازیم.

  • بعد از یک هفته که دوره حساس بعد عمل بوده، فرد می تواند با نظر پزشک شروع به راه رفتن کند.
  • از نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
  • رفتن به استخر را تا شش ماه به تعویق بیاندازید.
  • برای مدتی از سینه بند های فنردار استفاده نکنید.
  • از استعمال دخانیات تا دو هفته اجتناب کنید.

سوتین بعد از عمل لیفت سینه 

نکته حائز اهمیت دیگر بستن سینه بند است که باید تا هفته ششم به طور مستمر استفاده گردد همچنین در روز های ابتدایی باید از حرکت دادن بی مورد بازو ها و بلند کردن اجسام سنگین خودداری نماید.

نکات مهم بعد از عمل لیفت سینه

  • از نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
  • رفتن به استخر را تا شش ماه به تعویق بیاندازید.
  • برای مدتی از سینه بند های فنردار استفاده نکنید.
  • از استعمال دخانیات تا دو هفته اجتناب کنید.

دوران نقاهت بعد از لیفت سینه

سینه ها بعد از  لیفت سینه ، سه ماه زمان نیاز دارند تا ظاهر نرمال به خود بگیرند و اثرات بی حسی تا شش ماه بعد از عمل لیفت سینه ، ممکن است باقی بماند که کاملا طبیعی است.

نتیجه 

لیفت سینه از بهترین روش ها، برای برطرف کردن افتادگی سینه است که امروزه مخاطبان بسیاری پیدا کرده است. با این روش خانم ها به راحتی به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

پاسخ

1 × 3 =

Call Now Button