معایب ابدومینوپلاستی

معایب ابدومینوپلاستی

بیمارانی که قسمت تحتانی شکم آنها  افتادگی پوست بسیاری دارند حتما نیاز به جراحی ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم دارند . این افراد معمولا در اثر بارداری و چاقی مفرط دچار افتادگی پوست در شکم می شوند .پوست اضافی در این جراحی برداشته و کشیده می شود تا پوست صاف شود . بسیاری از افراد تصور می کنند روش های دیگری نظیری لیپوماتیک ، لیپوساکشن یا لیپولیز وجود دارد که چربی ها را خارج کرد و شکم را صاف کرد . درست که با این روش ها می توان چربی اضافه را خارج کرد اما پوست اضافه را نمی توان کشید و شلی پوست باقی می ماند .

معایب-ابدومینوپلاستی

معایب-ابدومینوپلاستی

لیفت شکم بدون جراحی

در حقیقت هیچ روشی برای کشیدن و لیفت شکم جز ابدومینوپلاستی وجود ندارد . استفاده از انواع پمادها ، ورزش ها و دستگاهها تاثیری در برطرف کردن شلی پوست ندارد . تنها تاثیر بسیار کمی در پوست هایی که کمی شلی دارند دارد .

برگشت چاقی بعد از ابدومینوپلاستی

یکی از سوالات شایعی که بیماران می پرسند اینست که آیا بعد از عمل جراحی زیبایی شکم چاقی و شلی پوست برمی گردد ؟ پاسخ خیر است . البته در صورتی که پزشک جراحی را به درستی انجام دهد چاقی برگشت ناپذیر است . تنها در صورتی که فرد مجدد باردار شود یا دچار چاقی مفرط شود چاقی به ندرت بازمی گردد .

در حقیقت هیچ روشی برای کشیدن و لیفت شکم جز ابدومینوپلاستی وجود ندارداین جراحی توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های  22134997- 22134934 تماس بگیرید .

معایب ابدومینوپلاستی

به طور کلی برای کاهش چربی های بدن دو روش وجود دارد :

  1. تغذیه و ورزش

با استفاده از رژیم غذایی و ورزش منظم تعداد سلول های چربی بدن کاهش نمی یابد بلکه حجم آنها کاهش می یابد. به همین دلیل در صورتی که فرد رژیم غذایی خود را ترک کند و ورزش نکند مجدد سلول های چربی بزرگ می شوند و چاقی ایجاد خواهد شد .

  1. ابدومینوپلاستی

در این روش برخی از سلول های چربی از بدن خارج می شود زیرا عملکرد صحیح پوست نیاز به چربی دارد . به همین دلیل در این جراحی حدود 1 تا 1.5 سانتیمتر چربی در بدن باقی می ماند . استعداد چاقی در این ناحیه به علت اینکه چربی ها خارج شده اند کاهش می یابد و اگر سلول چربی در این ناحیه ایجاد شود کم می باشد .

بنابراین در صورتی که جراحی به درستی انجام شود نه تنها معایبی برای فرد ندارد بلکه نتایج رضایت بخشی به همراه دارد .

برای دیدن نمونه کارجراحی زیبایی شکم دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان روی ادامه مطلب کلیک کنید .

پاسخ

یک + 9 =