هزینه جراحی زیبایی شکم

هزینه جراحی زیبایی شکم

خانم ها معمولا بعد از زایمان دچار مشکلاتی در شکم می شوند . تغییراتی در پوست ، چربی و ظاهر برجسته شکم ایجاد می شود . بعد از زایمان پوست شل می شود که ترک می خورد ، چربی ها در نواحی اطراف شکم ، ناف تجمع پیدا می کنند . عضلات جداره شکم شل می شوند . این شلی عضلات باعث برآمده شدن شکم می شود. پوست اضافه در ناحیه ناف تا پوبی کامل برداشته می شود . ترک های این ناحیه محو می شود . اما پوستی که در بالای ناف قرار دارد باید لایپوساکشن شود و ضخامت چربی آن کاهش یابد. در ناحیه پهلوها چربی ها ، لایپوساکشن می شود و در قدم آخر عضلات جداره شکم از بالاترین نقطه تا پایین ترین نقطه شکم دوخته می شود.

هنگامی که جراح پوست اضافه را برمی دارد  . نواحی مختلف شکم و پهلوها را لایپوساکشن می کند و عضلات جداره شکم را از بالاترین نقطه شکم تا پایین ترین نقطه شکم را می دوزد شکم زیبا با اندازه بسیار کوچک به دست می آید .

هزینه جراحی زیبایی شکم

هزینه جراحی زیبایی شکم

آیا با جراحی زیبایی شکم می توان جراحی دیگری انجام داد؟

در جراحی زیبایی شکم جراح اعمال جراحی متفاوتی را همزمان روی بیمار انجام می دهد. مثلا لایپوساکشن ناحیه پشت ، سینه ، شکم و اندام ها . در این عمل با یک بیهوشی جراحی های متفاوتی انجام می شود و نتایج بسیار موفقی را مشاهده می کنیم . چربی هایی که از این ناحیه با لایپوساکشن برداشته می شود ، می توان در نواحی مختلف صورت استفاده کرد . برای پرکردن گونه ، افزایش حجم لبها ، از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده کرد . گاهی چربی هایی که از ناحیه درمیس برداشته می شود می توان فرورفتگی های صورت را پر کرد .

از آنجائیکه این جراحی در بیمارستان انجام می شود هزینه ها شامل اتاق عمل ، مواد بیهوشی ، دستمزد جراح می باشد . دکتر هادی فر جراح زیبایی زنان با همکاری جراح پلاستیک این عمل را بدون کمترین عوارض انجام می دهد . برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

در برخی بیماران که با عمل جراحی لاغری شدید پیدا می کنند  پوست در ناحیه شکم ، پهلو ها و پشت ریزش زیاد پیدا می کنند . در یک عمل جراحی بسیار پیچیده و طولانی جراحی در ناحیه پشت ، شکم و پهلو ها همزمان انجام می شود . به طوری که ناحیه میانی تنه این بیماران در این عمل اصلاح میشود . برش جراحی در عمل ابدومینوپلاستی در پایین ترین منطقه شکم صورت می گیرد به طوری که این برش در لباس زیر پنهان می شود .

نتایج جراحی زیبایی شکم

در صورتی که :

  • اگر تمام جراحی درست باشد
  • بیمار سیگار نکشیده باشد
  • ضایعات عروقی و دیابت نداشته باشد
  • عفونت و اسکار بعد از جراحی اتفاق نیافتد

نتایج بسیار مطلوب و خوبی خواهید دید .

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی شکم

  • بیمار تا 15 روز بعد از جراحی باید سیگار نکشد.
  • بیمار نباید الکل مصرف کند .
  • فشار خون و قلبی بیمار باید کنترل شود .
  • بیمار بعد از ریکاوری یک شب در بیمارستان بستری می شود .
  • تا یک هفته از شکم بند به صورت شبانه روز استفاده می شود و بعد از آن تا مدت 6 هفته فقط در طول روز و در هنگام فعالیت از شکم بند استفاده شود .

هزینه جراحی زیبایی شکم

از آنجائیکه این جراحی در بیمارستان انجام می شود هزینه ها شامل اتاق عمل ، مواد بیهوشی ، دستمزد جراح می باشد . در صورتی که این جراحی در نواحی بیشتر از شکم انجام شود هزینه آن بیشتر است .

مطالب مرتبط با اسن مقاله :

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم و پهلو

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

پاسخ

19 − 12 =