هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن در دنیا جزو شایع ترین عمل های زیبایی است . این جراحی دارای انواعی می باشد که هر کدام به روش خاصی انجام می شود. جراحی زیبایی واژن برای بهبود ظاهر ناحیه خارجی تناسلی است که تنها باعث زیبایی ظاهر واژن می شود بلکه به بهبود روابط زناشویی و افزایش اعتماد به نفس فرد کمک می کند .

عوارض عمل زیبایی واژن

از آنجائیکه جراحی نیاز به تجهیزات اتاق عمل دارد باید در بیمارستان یا مرکز جراحی انجام شود . در بسیاری از موارد جراح این جراحی را در مطب و بدون تجهیزات لازم انجام می دهد که نه تنها بهداشتی نبوده بلکه در آینده فرد را دچار عوارض می کند . بنابراین این جراحی در صورتی که توسط پزشک مجرب و متبحر در بیمارستان انجام شود عوارضی برای فرد ندارد .

هزینه جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن دارای انواعی است که هر کدام هزینه و قیمت متفاوتی دارد . این جراحی ها توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود که حدود قیمت آن به شرح ذیل می باشد :

  • هزینه عمل لابیاپلاستی : شروع قیمت از 20,700,00 تا 30,000,000 ریال
  • هزینه تزریق چربی به واژن شروع قیمت از 30,000,000 ريال

هزینه عمل تنگی واژن

دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان می گوید : تنگ کردن واژن با جراحی دارای  ماندگاری بیشتری نسبت به تنگ کردن واژن با لیزر است . دکتر این جراحی را با روش خاصی انجام می دهد که ماندگاری آن مادام العمر می باشد و نیاز به انجام جراحی مجدد ندارد . علاوه بر این نیاز به تمدید و مراجعه مجدد به مطب ندارد . این جراحی در بیمارستان تندیس انجام می شود و هزینه آن از 30,500,000 تا 50,000,000 می باشد .

جراحی ها توسط دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان در بیمارستان تندیس واقع در خیابان جردن انجام می شود .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتربه اینستاگرام مراجعه کنید.

هزینه لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش های تنگ کردن واژن می باشد که در 2 الی 3 جلسه انجام می شود . هزینه لیزر در هر جلسه حدود 5,000,000 ریال شروع می شود .

نکته : قیمت جراحی زیبایی واژن که در اینجا به آن اشاره شد حدودی است و در صورت مراجعه و. معاینه پزشک قیمت ها ممکن است متفاوت باشد . برای تعیین وقت قبلی و مشاوره با شماره های تماس بگیرید .

پاسخ

5 × 3 =