هزینه عمل پروتز سینه

هزینه عمل پروتز سینه

یکی از روش های معمول برای بزرگ کردن سینه خانم ها پروتز سینه می باشد . پروتز نوعی اسفنج است که در زیر بافت پستان قرار می گیرد . انواع مختلفی از پروتز وجود دارد که معمول ترین آن جنس سیلکونی می باشد .

انواع سایز پروتز سینه

پروتزها سایزهای مختلفی دارد . از 200 سی سی تا 400 سی سی پروتزها استفاده می شود . از نظر ابعاد ارتفاع پروتز و قاعده آن مدنظر قرار می گیرد . در افراد مختلف با توجه به سایز و شرایط جسمی می توان از سایزهای مختلف استفاده کرد .

هزینه-عمل-پروتز-سینه

هزینه-عمل-پروتز-سینه

انواع پروتز سینه

پروتز ها از نظر شکل دارای دو نوع مدور و آناتومیک است . پروتز آناتومیک مانند بافت پستان خانم ها می باشد که قسمت تحتانی آن دارای قاعده زیاد می باشد و قسمی که صاف می باشد در بالا قرار می گیرد .( دقیقا مانند سینه خود خانم ها ). حدود 95% موارد از پروتزهای مدور استفاده می شود . 5% دیگر افراد از پروتز های آناتومیک استفاده می کنند. از نظر شکل ظاهری هم می تواند به صورت زبر و خشن باشد یا به صورت صاف و صیقلی شده باشد . در پروتزهایی که به شکل صاف و صیقلی می باشد امکان حرکت دارند ولی پروتزهایی که زبر و خشن می باشند با توجه به چسبندگی هایی که دارند امکان جا به جایی کم می باشد .

معاینه قبل از پروتز

برای اینکه پزشک بداند از چه سایزی برای پروتز استفاده کند ابتدا قاعده سینه اندازه گرفته می شود .مثلا اگر اندازه قاعده سینه خانمی 13 سانتیمتر باشد ، پروتزی استفاده می شود که 12 سانتیمتر قاعده داشته باشد . در این باره پزشک حتما با بیمار صحبت می کند .

در حین عمل جراح تشخیص می دهد که محل قرار گیری پروتز در سینه کجا باشد . به طور کلی پروتز یا در زیر عضله پکتورال قرار می گیرد یا در زیر بافت سینه .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان شماره ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢ تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه به  اینستاگرام مراجعه کنید.

پروتزهای نمکی

از این نوع پروتزها در مواردی که بیمار در اثر سرطان ، سینه ها را برداشته است .

عوارض پروتز سینه

در گذشته بر این باور بود که پروتزسینه باعث ایجاد سرطان می شود که این موضوع رد شده است . پروتزهایی که امروزه استفاده می شود هیچ مورد سرطانی را نشان نداده است .

ترکیدن پروتز سینه

در گذشته پروتزها از جنسی شکننده بود و ممکن بود بترکد . اما امروزه پروتزها از جنسی است که به راحتی پاره نمی شود . فقط ممکن است در اثر ضربه های شدید مانند تصادف یا سقوط دچار پارگی شود .

حساسیت بعد از پروتز سینه

ایجاد حساسیت بعد از جراحی یک در 10 هزار مورد می باشد .

برش در پروتز سینه

در حین عمل جراح تشخیص می دهد که محل قرار گیری پروتز در سینه کجا باشد . به طور کلی پروتز یا در زیر عضله پکتورال قرار می گیرد یا در زیر بافت سینه .

بستری بعد از پروتز سینه

در صورتی که جراحی صبح انجام شود بیمار معمولا شب مرخص می شود و نیاز به بستری ندارد .

مراقبت های بعد از پروتز سینه

بعد از عمل بیمار نباید یک ماه به پهلو یا روی به سینه بخوابد و باید به صورت طاق باز بخوابد . 2 الی 3 ماه نیز از سوتین طبی استفاده کند .

برای کسب اطلاع از هزینه پروتز سینه در سال 97 با شماره 22134997-22134934 تماس بگیرید .

مطالب مرتبط با این مقاله :

پروتز سینه و شیردهی 

مراقبت های بعد از پروتز سینه 

تاریخ انقضا پروتز سینه 

تورم بعد از پروتز سینه 

پروتز سینه و سرطان 

پاسخ

هفت − سه =

Call Now Button