هزینه لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی

از جراحی های زیبایی که امروزه بسیاری از بانوان به ان تمایل پیدا کرده اند، انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی می باشد.

نغییرات در لابیاپلاستی بر روی لبه های داخلی و خارجی صورت می گیرد. در این جراحی می توان بسیاری از مشکلات در این ناحیه را برطرف نمود.

هزینه لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی

انواع روش های جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر

یکی از روش های اعمال تغییرات در لابیاها، استفاده از لیزر می باشد، این روش برای لابیاهایی قابل انجام است که مشکلات در آن ها کم بوده و نیاز به تغییرات عمده ندارند. دوره نقاهت این روش بسیار کمتر است. دردر و خونریزی در آن وجود ندارد.

جراحی لابیاپلاستی

در لابیاهایی که بسیار ضخیم و بزرگ هستند می توان با انجام جراحی اقدام به رفع مشکل نمود . دوره نقاهت این روش کمی طولانی تر است و فرد باید مراقبت های بیشتری انجام دهد تا باعث افزایش بهبودی شود.

دلایل انجام لابیاپلاستی

  • رفع مشکل عدم تقارن در لابیاها
  • رفع مشکلات مادرزادی
  • رفع بزرگی در لابیاها
  • ایجاد زیبایی در این ناحیه

چه کسانی برای انجام لابیاپلاستی مناسب هستند؟

بانوانی که به دلایل مختلف از جمله زایمان، دچار مشکل در لابیاهای خود می شوند، می توانند برای معاینه به یک جراح و متخصص زنان و زایمان مراجعه کنند. در این جلسه اگر مشکلات خاصی از جمله عفونت وجود نداشت، جراح یکی از روش های جراحی را برای شما انتخاب می کند.

عوارض جراحی لابیاپلاستی

این جراحی دارای عوارض خاصی نمی باشد. بنابراین اگر شما توسط یک جراح زیبایی اقدام به انجام جراحی نمایید، عوارضی همچون عفونت، تورم و کبودی به شدت کاهش می یابد.

نحوه ی انجام عمل لابیاپلاستی

این جراحی را می توان با استفاده از بی حسی موضعی و با بیهوشی عمومی انجام داد. با توجه به نوع مشکل لابیاها یکی از روش های لابیاپلاستی با لیزر و یا جراحی انتخاب می شود.

توصیه های پس از جراحی لابیاپلاستی

اگر تورم بعد از لابیاپلاستی افزایش یافت، حتما به پزشک خود مراجعه نمایید.

اگر در جراحی شما از بخیه های جذبی استفاده نشد، در زمان اطلاع داده شده برای کشیدن بخیه به پزشک مراجعه کنید.

هر گونه ترشح و بوی بد در واژن را با پزشک خود در میان بگذارید.

براش کاهش تورم از کمپرس یخ استفاده کنید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی بادکتر مه سا هادی فر جراح زیبایی زنان به نشانی تهران – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان نهم – پلاک 1 – ساختمان کاج – طبقه 2 – واحد 10مراجعه کنید یا آدرس اینستاگرام مراجعه کنید یا با شماره های 22134997- 22134934 تماس بگیرید

هزینه جراحی لابیاپلاستی

این جراحی سایر تمامی جراحی های زیبایی شامل بیمه نمی شود، بنابراین برای برآورد هزینه ابتدا باید بهد زک جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید تا با معاینهش ما مشخص شود که نیاز به استفاده از کدام روش جراحی دارید تا سپس هزینه انجام لابیاپلاستی به شما اطلاع داده شود.

پاسخ

یازده − 1 =

Call Now Button